Data slubowania: 1997-10-20

Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | [20] | 21 | 22 | 23 | następna

Tadeusz Kilian
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1945-08-08
Miejsce urodzenia: Skorcz
Tadeusz Mackala
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1962-02-11
Miejsce urodzenia: Lubin
Tadeusz Matyjek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1935-01-06
Miejsce urodzenia: Grojec
Tadeusz Mazowiecki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1927-04-18
Miejsce urodzenia: Plock
Tadeusz Pawlus
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1957-05-12
Miejsce urodzenia: Debica
Tadeusz Syryjczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1948-09-02
Miejsce urodzenia: Krakow
Tadeusz Tomaszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1959-02-21
Miejsce urodzenia: Niechanowo
Tadeusz Wrona
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1951-03-26
Miejsce urodzenia: Szczecin
Teresa Jasztal
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1940-12-14
Miejsce urodzenia: Czeladz
Teresa Liszcz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1945-05-26
Miejsce urodzenia: Choiny woj. lubelskie
Tomasz Feliks Wojcik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1945-05-18
Miejsce urodzenia: Gadkow Wielki
Tomasz Karwowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne ALTERNATYWA
Data urodzenia: 1960-01-01
Miejsce urodzenia: Orneta
Tomasz Szyszko
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1960-12-22
Miejsce urodzenia: Konin
Tomasz Welnicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1957-11-16
Miejsce urodzenia: Wroclaw
Urszula Wachowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1938-10-24
Miejsce urodzenia: Loknica
Waclaw Martyniuk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Waclaw Olak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1927-08-17
Miejsce urodzenia: Warszawa
Waldemar Bogdan Wiazowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1944-12-25
Miejsce urodzenia: Pionki
Waldemar Jozef Bartosz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1954-01-17
Miejsce urodzenia: Snochowice
Waldemar Mieczyslaw Sikora
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1945-01-01
Miejsce urodzenia: Rudnik n/Sanem
Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | [20] | 21 | 22 | 23 | następna