Data slubowania: 1997-10-20

Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | następna

Bogdan Zurek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1956-04-03
Miejsce urodzenia: Zabkowice Slaskie
Bogumil Andrzej Borowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-07-23
Miejsce urodzenia: Lublin
Boguslaw Liberadzki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-12-09
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Bronislaw Cieslak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-08-10
Miejsce urodzenia: Krakow
Bronislaw Dankowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-08-22
Miejsce urodzenia: Opatowko
Bronislaw Geremek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1932-06-03
Miejsce urodzenia: Warszawa
Bronislaw Komorowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1952-04-06
Miejsce urodzenia: Oborniki Slaskie
Bronislawa Kowalska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-05-12
Miejsce urodzenia: Starachowice
Cezary Stryjak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1964-06-07
Miejsce urodzenia: Chorzow
Czeslaw Bielecki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1948-03-05
Miejsce urodzenia: Warszawa
Czeslaw Cieslak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1946-08-07
Miejsce urodzenia: Nagorki
Czeslaw Fiedorowicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1958-02-21
Miejsce urodzenia: Gubin
Czeslaw Pogoda
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-08-24
Miejsce urodzenia: LadekZdroj
Czeslaw Ryszka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-03-07
Miejsce urodzenia: Golawiec
Czeslaw Siekierski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1952-08-10
Miejsce urodzenia: Stopnica
Czeslaw Sleziak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-06-30
Miejsce urodzenia: Laliki
Czeslaw Sobierajski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-05-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Danuta Ciborowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-18
Miejsce urodzenia: Krasnystaw
Danuta Grabowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-07-16
Miejsce urodzenia: Radom
Danuta Waniek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-10-26
Miejsce urodzenia: Wloclawek
Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | następna