Data wygasniecia mandatu: 2006-12-11

Adam Puza
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-02-01
Miejsce urodzenia: Szarejki
Jozef Rojek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-03-20
Miejsce urodzenia: Ropczyce
Zbigniew Sosnowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1963-10-12
Miejsce urodzenia: Rypin