Posłowie urodzeni w 10 dniu miesiąca

Strona: [1] | 2 | następna

Andrzej Uminski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-01-10
Miejsce urodzenia: Rybno
Andrzej Uminski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-01-10
Miejsce urodzenia: Rybno
Bronislaw Cieslak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-08-10
Miejsce urodzenia: Krakow
Bronislaw Cieslak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-08-10
Miejsce urodzenia: Krakow
Czeslaw Siekierski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1952-08-10
Miejsce urodzenia: Stopnica
Czeslaw Siekierski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1952-08-10
Miejsce urodzenia: Stopnica
Domicela Kopaczewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-04-10
Miejsce urodzenia: Aleksandrow Kujawski
Elzbieta Szparaga
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-10-10
Miejsce urodzenia: Nowiny
Elzbieta Szparaga
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-10-10
Miejsce urodzenia: Nowiny
Franciszek Wolowicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-04-10
Miejsce urodzenia: Nowa Sol
Jacek Koscielniak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-09-10
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Jan Bury
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1963-01-10
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Jan Bury
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1963-01-10
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Jan Piatkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Ruchu Odbudowy Polski
Data urodzenia: 1935-04-10
Miejsce urodzenia: Gnieszowice
Jaroslaw Stawiarski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-03-10
Miejsce urodzenia: Krasnik
Jerzy Hausner
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1949-06-10
Miejsce urodzenia: Swinoujscie
Kazimierz Nycz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-07-10
Miejsce urodzenia: Hermanowice, woj. przemyskie
Krzysztof Lipiec
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-11-10
Miejsce urodzenia: Starachowice
Malgorzata Rohde
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Konserwatywno-Ludowe
Data urodzenia: 1962-07-10
Miejsce urodzenia: Drawsko Pomorskie
Marek Strzalinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-07-10
Miejsce urodzenia: Siedlce
Strona: [1] | 2 | następna