Posłowie urodzeni w 14 dniu miesiąca

Strona: [1] | 2 | 3 | następna

Aleksander Bentkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1941-02-14
Miejsce urodzenia: Stanislawow
Andrzej Diakonow
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-01-14
Miejsce urodzenia: Klembow
Anna Gorna-Kubacka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-03-14
Miejsce urodzenia: Tarnobrzeg
Arkadiusz Czartoryski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1966-04-14
Miejsce urodzenia: Ostroleka
Bogdan Bujak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-07-14
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Bogdan Bujak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-07-14
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Bozenna Bukiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-02-14
Miejsce urodzenia: Zary
Elzbieta Ratajczak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1946-08-14
Miejsce urodzenia: Leszno
Elzbieta Ratajczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1946-08-14
Miejsce urodzenia: Leszno
Elzbieta Wieclawska-Sauk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1947-11-14
Miejsce urodzenia: Lodz
Ewa Tomaszewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1947-04-14
Miejsce urodzenia: Plock
Grazyna Langowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-10-14
Miejsce urodzenia: Rzeszotary
Grazyna Paturalska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1957-09-14
Miejsce urodzenia: Ketrzyn
Grzegorz Piechowiak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1963-09-14
Miejsce urodzenia: Pila
Grzegorz Schreiber
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1961-02-14
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Jan Chaladaj
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1952-05-14
Miejsce urodzenia: Radomsko
Jan Kisielinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-03-14
Miejsce urodzenia: Glowno
Jan Sienko
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-04-14
Miejsce urodzenia: Belzyce
Jan Sienko
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-04-14
Miejsce urodzenia: Belzyce
Jaroslaw Zaczek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1967-05-14
Miejsce urodzenia: Ryki
Strona: [1] | 2 | 3 | następna