Posłowie urodzeni w 18 dniu miesiąca

Strona: poprzednia | 1 | 2 | [3] | 4 | następna

Pawel Poncyljusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-05-18
Miejsce urodzenia: Warszawa
Pawel Poncyljusz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-05-18
Miejsce urodzenia: Warszawa
Renata Beger
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1958-07-18
Miejsce urodzenia: Silno
Renata Beger
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1958-07-18
Miejsce urodzenia: Silno
Robert Ambroziewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1969-02-18
Miejsce urodzenia: Siedlce
Roman Rutkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1959-11-18
Miejsce urodzenia: Gorzow Wlkp.
Ryszard Maraszek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-05-18
Miejsce urodzenia: Lawice
Ryszard Wawryniewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1962-01-18
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Ryszard Wawryniewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1962-01-18
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Sylwia Pusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Sylwia Pusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Tadeusz Mazowiecki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1927-04-18
Miejsce urodzenia: Plock
Tadeusz Myler
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-01-18
Miejsce urodzenia: Nowy Lubosz
Tomasz Feliks Wojcik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1945-05-18
Miejsce urodzenia: Gadkow Wielki
Witold Firak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1963-08-18
Miejsce urodzenia: Ustrzyki Dolne
Witold Firak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1963-08-18
Miejsce urodzenia: Ustrzyki Dolne
Wojciech Pomajda
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1968-08-18
Miejsce urodzenia: Przemysl
Zbigniew Ziobro
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1970-08-18
Miejsce urodzenia: Krakow
Zbigniew Ziobro
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1970-08-18
Miejsce urodzenia: Krakow
Zdzislaw Jankowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1943-02-18
Miejsce urodzenia: Rychwal
Strona: poprzednia | 1 | 2 | [3] | 4 | następna