Funkcja w Sejmie: Wicemarszalek Sejmu od 26-10-2005

Bronislaw Komorowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-04-06
Miejsce urodzenia: Oborniki Slaskie
Jaroslaw Kalinowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1962-12-04
Miejsce urodzenia: Wyszkow
Marek Kotlinowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1956-05-13
Miejsce urodzenia: Gorlice
Wojciech Olejniczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1974-10-04
Miejsce urodzenia: Lowicz