III kadencja 1997 - 2001

Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | [20] | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | następna

Stanislaw Pilniakowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1944-04-14
Miejsce urodzenia: Krakow
Stanislaw Stec
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1941-03-22
Miejsce urodzenia: Jazowsko
Stanislaw Szwed
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1955-12-04
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Wadolowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1938-04-01
Miejsce urodzenia: Perki - Franki
Stanislaw Zajac
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1949-01-05
Miejsce urodzenia: Swiecany
Stanislaw Zelichowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-09-04
Miejsce urodzenia: Ksiezostany
Stefan Macner
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1934-09-12
Miejsce urodzenia: Bielsko
Stefan Niesiolowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1944-04-02
Miejsce urodzenia: Kalaczew
Sylwia Pusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Szczepan Skomra
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-12-08
Miejsce urodzenia: Wysoka k.Lancuta
Szymon Niemiec
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1957-07-14
Miejsce urodzenia: Jaslo
Tadeusz Bernard Lewandowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1951-10-28
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Tadeusz Bilinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1932-04-12
Miejsce urodzenia: Trzemeszno
Tadeusz Cymanski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1955-06-06
Miejsce urodzenia: Nowy Staw
Tadeusz Gajda
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1954-08-01
Miejsce urodzenia: Guznia
Tadeusz Iwinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow k/Warszawy
Tadeusz Jacek Zielinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1966-01-06
Miejsce urodzenia: Katowice
Tadeusz Jarmuziewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1957-09-21
Miejsce urodzenia: Pilawa Gorna
Tadeusz Jedrzejczak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-04-11
Miejsce urodzenia: Gorzow
Tadeusz Kilian
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1945-08-08
Miejsce urodzenia: Skorcz
Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | [20] | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | następna