III kadencja 1997 - 2001

Strona: poprzednia | 1 | 2 | [3] | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | następna

Andrzej Zakrzewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1941-08-22
Miejsce urodzenia: Warszawa
Andrzej Zapalowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1966-06-11
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Andrzej Zelazowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-07-13
Miejsce urodzenia: Minsk Mazowiecki
Anna Bankowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-04-30
Miejsce urodzenia: Znin
Anna Filek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1933-02-05
Miejsce urodzenia: Krakow
Anna Sobecka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Piotrkow Kujawski
Anna Zalewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1939-09-18
Miejsce urodzenia: Pokrytki
Antoni Kobielusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-06-22
Miejsce urodzenia: Wechowice
Antoni Macierewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1948-03-08
Miejsce urodzenia: Warszawa
Antoni Szymanski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-06-13
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Antoni Tyczka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-08-02
Miejsce urodzenia: Konin
Artur Balazs
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1952-03-01
Miejsce urodzenia: Elk
Barbara Blida
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-03-12
Miejsce urodzenia: Siemianowice Slaskie
Barbara Fraczek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1941-03-12
Miejsce urodzenia: Lwow
Barbara Hyla-Makowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-03-30
Miejsce urodzenia: Przasnysz
Barbara Imiolczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1951-08-20
Miejsce urodzenia: Blachownia
Bernard Szweda
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1951-06-12
Miejsce urodzenia: Miedzna
Bogdan Borusewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1949-11-01
Miejsce urodzenia: Lidzbark Warminski
Bogdan Bujak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-07-14
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Bogdan Lewandowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-07-12
Miejsce urodzenia: Torun
Strona: poprzednia | 1 | 2 | [3] | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | następna