Lista: Akcja Wyborcza Solidarnosc

Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna

Jacek Tworkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1953-09-04
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Jadwiga Zakrzewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1950-04-11
Miejsce urodzenia: Plonsk
Jan Chmielewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1951-12-27
Miejsce urodzenia: Wroclaw
Jan Kulas
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1957-07-21
Miejsce urodzenia: Koscierzyna
Jan Lopuszanski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Porozumienia Polskiego
Data urodzenia: 1955-10-06
Miejsce urodzenia: Gdansk
Jan Maria Jackowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1958-01-23
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Jan Oraniec
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1954-10-19
Miejsce urodzenia: Ozarow
Jan Piatkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Ruchu Odbudowy Polski
Data urodzenia: 1935-04-10
Miejsce urodzenia: Gnieszowice
Jan Rejczak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-08-27
Miejsce urodzenia: Radom
Jan Rokita
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1959-06-18
Miejsce urodzenia: Krakow
Janina Kraus
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne ALTERNATYWA
Data urodzenia: 1952-10-01
Miejsce urodzenia: Katowice
Janusz Brzeski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1955-09-24
Miejsce urodzenia: Bochnia
Janusz Palubicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1948-02-01
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Janusz Steinhoff
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-09-24
Miejsce urodzenia: Gliwice
Jerzy Barzowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1951-10-08
Miejsce urodzenia: Pomysk Wielki
Jerzy Borowczak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1957-11-15
Miejsce urodzenia: Bialogard
Jerzy Buzek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1940-03-07
Miejsce urodzenia: Smilowice
Jerzy Feliks Budnik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1951-05-30
Miejsce urodzenia: Wejherowo
Jerzy Gwizdz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1954-10-08
Miejsce urodzenia: Nowy Sacz
Jerzy Kropiwnicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1945-05-07
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | [4] | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | następna