Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala

Grazyna Staniszewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1949-02-11
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Grzegorz Cygonik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1969-09-02
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Piotr Smolana
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie "Dom Ojczysty"
Data urodzenia: 1958-03-20
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Rafal Muchacki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1955-03-02
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Pieta
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-09-05
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Szwed
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-12-04
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Stanislaw Szwed
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1955-12-04
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Zbigniew Wawak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1967-10-02
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala