Miejsce urodzenia: Gdynia

Arkadiusz Rybicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1953-12-01
Miejsce urodzenia: Gdynia
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1968-02-16
Miejsce urodzenia: Gdynia
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1968-02-16
Miejsce urodzenia: Gdynia
Franciszek Potulski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-06-17
Miejsce urodzenia: Gdynia
Franciszek Potulski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-06-17
Miejsce urodzenia: Gdynia
Jaroslaw Sellin
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-01-05
Miejsce urodzenia: Gdynia
Joanna Senyszyn
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-01-02
Miejsce urodzenia: Gdynia
Joanna Senyszyn
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-01-02
Miejsce urodzenia: Gdynia
Zbigniew Kozak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-03-04
Miejsce urodzenia: Gdynia