Miejsce urodzenia: Inowroclaw

Jacek Janiszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1960-10-02
Miejsce urodzenia: Inowroclaw
Krystian Luczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-20
Miejsce urodzenia: Inowroclaw
Krystian Luczak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-20
Miejsce urodzenia: Inowroclaw
Marcin Wnuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-11
Miejsce urodzenia: Inowroclaw
Ryszard Brejza
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1958-03-13
Miejsce urodzenia: Inowroclaw