Miejsce urodzenia: Katowice

Andrzej Namyslo
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-05-23
Miejsce urodzenia: Katowice
Edmund Sroka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1947-09-13
Miejsce urodzenia: Katowice
Jan Rzymelka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-07-06
Miejsce urodzenia: Katowice
Jan Rzymelka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-07-06
Miejsce urodzenia: Katowice
Jan Rzymelka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1952-07-06
Miejsce urodzenia: Katowice
Janina Kraus
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne ALTERNATYWA
Data urodzenia: 1952-10-01
Miejsce urodzenia: Katowice
Krzysztof Mikula
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1974-03-07
Miejsce urodzenia: Katowice
Krzysztof Szyga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1966-06-02
Miejsce urodzenia: Katowice
Marek Wojcik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1980-03-24
Miejsce urodzenia: Katowice
Marian Stepien
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1957-09-15
Miejsce urodzenia: Katowice
Rajmund Moric
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1944-06-27
Miejsce urodzenia: Katowice
Tadeusz Jacek Zielinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1966-01-06
Miejsce urodzenia: Katowice
Tadeusz Parchanski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1947-06-21
Miejsce urodzenia: Katowice