Miejsce urodzenia: Kielce

Czeslaw Sobierajski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-05-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Kazimierz Michal Ujazdowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1964-07-28
Miejsce urodzenia: Kielce
Kazimierz Michal Ujazdowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-07-28
Miejsce urodzenia: Kielce
Kazimierz Michal Ujazdowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-07-28
Miejsce urodzenia: Kielce
Krzysztof Janik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-11-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Malgorzata Olejnik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1966-03-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Mariusz Olszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne ALTERNATYWA
Data urodzenia: 1969-08-10
Miejsce urodzenia: Kielce
Pawel Laczkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1942-07-31
Miejsce urodzenia: Kielce
Wlodzimierz Stepien
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-10-24
Miejsce urodzenia: Kielce