Miejsce urodzenia: Przeworsk

Andrzej Cwierz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1947-08-20
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Elzbieta Piela-Mielczarek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-11
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Elzbieta Piela-Mielczarek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-11
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Jan Bury
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1963-01-10
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Jan Bury
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1963-01-10
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Krzysztof Klak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1966-03-29
Miejsce urodzenia: Przeworsk