Miejsce urodzenia: Starachowice

Bronislawa Kowalska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-05-12
Miejsce urodzenia: Starachowice
Bronislawa Kowalska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-05-12
Miejsce urodzenia: Starachowice
Grzegorz Walendzik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1955-01-21
Miejsce urodzenia: Starachowice
Jerzy Stanislaw Madej
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1935-02-09
Miejsce urodzenia: Starachowice
Krzysztof Lipiec
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-11-10
Miejsce urodzenia: Starachowice