Posłowie urodzeni w lutym

Strona: poprzednia | 1 | [2] | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna

Czeslaw Fiedorowicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1958-02-21
Miejsce urodzenia: Gubin
Czeslaw Fiedorowicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1958-02-21
Miejsce urodzenia: Gubin
Czeslaw Hoc
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1954-02-22
Miejsce urodzenia: Jelenin
Danuta Hojarska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1960-02-01
Miejsce urodzenia: Malbork
Danuta Hojarska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1960-02-01
Miejsce urodzenia: Malbork
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1968-02-16
Miejsce urodzenia: Gdynia
Dorota Arciszewska-Mielewczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1968-02-16
Miejsce urodzenia: Gdynia
Edmund Stachowicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-02-28
Miejsce urodzenia: Tczew
Edward Czesak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-02-22
Miejsce urodzenia: Tarnow
Edward Maniura
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Edward Maniura
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Edward Maniura
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Epaminondas Osiatynski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1941-02-11
Miejsce urodzenia: Ryga
Ewa Sikorska-Trela
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1943-02-01
Miejsce urodzenia: Siedlce
Franciszek Szelwicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1941-02-01
Miejsce urodzenia: Czarnokonce Male
Franciszka Cegielska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-02-08
Miejsce urodzenia: Mulhouse (Francja)
Grazyna Staniszewska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1949-02-11
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Grzegorz Dolniak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-17
Miejsce urodzenia: Bedzin
Grzegorz Dolniak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-17
Miejsce urodzenia: Bedzin
Grzegorz Gruszka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1962-02-09
Miejsce urodzenia: Koski
Strona: poprzednia | 1 | [2] | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna