Posłowie urodzeni w październiku

Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | [6] | 7 | następna

Tadeusz Iwinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow k/Warszawy
Tadeusz Iwinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow
Tadeusz Iwinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow k/Warszawy
Tadeusz Plawgo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-10-15
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Tadeusz Urban
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1964-10-25
Miejsce urodzenia: Kolbuszowa
Tomasz Nalecz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1949-10-29
Miejsce urodzenia: Golymin
Urszula Krupa
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1949-10-20
Miejsce urodzenia: Lodz
Urszula Wachowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1938-10-24
Miejsce urodzenia: Loknica
Waclaw Martyniuk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Waclaw Martyniuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Waclaw Martyniuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Witold Smialek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-10-03
Miejsce urodzenia: Krakow
Wladyslaw Kielian
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1952-10-23
Miejsce urodzenia: Gorzkow
Wladyslaw Stepien
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-10-24
Miejsce urodzenia: Wrzawy
Wladyslaw Stepien
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-10-24
Miejsce urodzenia: Wrzawy
Wladyslaw Stepien
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-10-24
Miejsce urodzenia: Wrzawy
Wlodzimierz Stepien
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-10-24
Miejsce urodzenia: Kielce
Wojciech Arkuszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1948-10-31
Miejsce urodzenia: Wroclaw
Wojciech Olejniczak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1974-10-04
Miejsce urodzenia: Lowicz
Wojciech Olejniczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1974-10-04
Miejsce urodzenia: Lowicz
Strona: poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | [6] | 7 | następna