Okreg wyborczy: 10 Piotrkow Trybunalski

Arnold Masin
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1977-06-04
Miejsce urodzenia: Staszow
Artur Ostrowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1968-08-29
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Bogdan Bujak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-07-14
Miejsce urodzenia: Piotrkow Trybunalski
Dariusz Seliga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-10-04
Miejsce urodzenia: Skierniewice
Dorota Kwasniewska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1970-08-02
Miejsce urodzenia: Glowaczow
Elzbieta Radziszewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-06-01
Miejsce urodzenia: Bialocin
Elzbieta Radziszewska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-06-01
Miejsce urodzenia: Bialocin
Halina Molka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1953-04-04
Miejsce urodzenia: Kalinki
Janusz Wojciechowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1954-06-12
Miejsce urodzenia: Rawa Mazowiecka
Krystyna Ozga
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-06-20
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Krystyna Ozga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-06-20
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Krzysztof Maciejewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1953-04-17
Miejsce urodzenia: Pabianice
Marek Jurek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Prawica Rzeczypospolitej
Data urodzenia: 1960-06-28
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Roman Jagielinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1947-02-01
Miejsce urodzenia: Wichradz
Stanislaw Lyzwinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1954-06-05
Miejsce urodzenia: Skaryszew
Stanislaw Lyzwinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1954-06-05
Miejsce urodzenia: Skaryszew
Tadeusz Kedziak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruchu Odbudowy Polski
Data urodzenia: 1959-11-21
Miejsce urodzenia: Zelow
Zbigniew Musial
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1954-03-05
Miejsce urodzenia: Radomsko
Zbigniew Sobotka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-08-27
Miejsce urodzenia: Lidzbark Welski