Okreg wyborczy: 12 Chrzanow

Adam Bielan
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1974-12-09
Miejsce urodzenia: Gdansk
Beata Szydlo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-04-15
Miejsce urodzenia: Oswiecim
Halina Talaga
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-04-01
Miejsce urodzenia: Zagorze
Janusz Chwierut
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1965-08-21
Miejsce urodzenia: Kety
Janusz Lisak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1955-04-11
Miejsce urodzenia: Krakow
Jozef Fortuna
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1952-11-09
Miejsce urodzenia: Makow Podhalanski
Leszek Murzyn
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1960-11-15
Miejsce urodzenia: Wisniowa
Leszek Murzyn
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1960-11-15
Miejsce urodzenia: Wisniowa
Leszek Zielinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1956-03-28
Miejsce urodzenia: Krakow
Marek Jerzy Latas
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-04-20
Miejsce urodzenia: Myslenice
Marek Polak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-11-19
Miejsce urodzenia: Wadowice
Pawel Gras
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-02-23
Miejsce urodzenia: Kety
Pawel Gras
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-02-23
Miejsce urodzenia: Kety
Pawel Kowal
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1975-07-22
Miejsce urodzenia: Rzeszow
Stanislaw Rydzon
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-08-03
Miejsce urodzenia: Brzezinka
Stanislaw Rydzon
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-08-03
Miejsce urodzenia: Brzezinka