Okreg wyborczy: 14 Nowy Sacz

Andrzej Czerwinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1954-08-11
Miejsce urodzenia: Nowy Sacz
Andrzej Czerwinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1954-08-11
Miejsce urodzenia: Nowy Sacz
Andrzej Gut-Mostowy
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-10-30
Miejsce urodzenia: Zakopane
Anna Paluch
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-03-31
Miejsce urodzenia: Nowy Targ
Arkadiusz Mularczyk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-04-02
Miejsce urodzenia: Raciborz
Bronislaw Dutka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1957-08-15
Miejsce urodzenia: Pisarzowa
Bronislaw Dutka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1957-08-15
Miejsce urodzenia: Pisarzowa
Edward Ciaglo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1953-10-15
Miejsce urodzenia: Golkowice Dolne
Edward Siarka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-07-07
Miejsce urodzenia: Rabka
Elzbieta Wisniowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1975-06-16
Miejsce urodzenia: Zabkowice Slaskie
Jan Knapik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1951-06-16
Miejsce urodzenia: Lipinki
Kazimierz Sas
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-04-09
Miejsce urodzenia: Maniowy
Ryszard Nowak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1962-12-09
Miejsce urodzenia: Nowy Sacz
Stanislaw Jarmolinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1944-11-07
Miejsce urodzenia: Ropczyce
Stanislawa Anna Okularczyk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1943-12-05
Miejsce urodzenia: Bujne
Tadeusz Parchanski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1947-06-21
Miejsce urodzenia: Katowice
Tadeusz Szukala
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1948-09-08
Miejsce urodzenia: Debica
Zofia Krasicka-Domka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie "Dom Ojczysty"
Data urodzenia: 1934-10-26
Miejsce urodzenia: Siedliska