Okreg wyborczy: 15 Tarnow

Aleksander Grad
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1962-01-05
Miejsce urodzenia: Losiniec
Aleksander Grad
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1962-01-05
Miejsce urodzenia: Losiniec
Andrzej Skrzynski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-11-17
Miejsce urodzenia: Jankowa
Barbara Marianowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1947-05-29
Miejsce urodzenia: Diddington
Barbara Marianowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1947-05-29
Miejsce urodzenia: Diddington
Boguslaw Sobczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1979-06-25
Miejsce urodzenia: Krakow
Edward Czesak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-02-22
Miejsce urodzenia: Tarnow
Jan Kubik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-02-01
Miejsce urodzenia: Grebocin
Jerzy Zawisza
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1943-12-19
Miejsce urodzenia: Borek Wielki
Jozef Rojek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-03-20
Miejsce urodzenia: Ropczyce
Krzysztof Janik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-11-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Marian Curylo
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1956-10-05
Miejsce urodzenia: Dabrowa Tarnowska
Mariusz Krzysztof Grabowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Porozumienia Polskiego
Data urodzenia: 1966-02-05
Miejsce urodzenia: Tarnow
Michal Wojtkiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1946-06-24
Miejsce urodzenia: Tuchow
Robert Pantera
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-06-21
Miejsce urodzenia: Dabrowa Tarnowska
Urszula Augustyn
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-01-09
Miejsce urodzenia: Tarnow
Wieslaw Woda
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1946-08-17
Miejsce urodzenia: Palesnica
Wieslaw Woda
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1946-08-17
Miejsce urodzenia: Palesnica