Okreg wyborczy: 2 Walbrzych

Adam Markiewicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-01-06
Miejsce urodzenia: Torskie
Czeslaw Pogoda
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1952-08-24
Miejsce urodzenia: Ladek Zdroj
Franciszek Franczak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1951-09-01
Miejsce urodzenia: Strzegom
Giovanni Roman
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-03-05
Miejsce urodzenia: Swidnica
Grzegorz Gorniak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie "Dom Ojczysty"
Data urodzenia: 1959-07-28
Miejsce urodzenia: Ziebice
Grzegorz Kolacz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1966-09-20
Miejsce urodzenia: Nowa Ruda
Henryk Golebiewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-07-22
Miejsce urodzenia: Lubowidz
Izabela Katarzyna Mrzyglocka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1959-05-20
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Jakub Szulc
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1973-12-21
Miejsce urodzenia: Klodzko
Krystyna Herman
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1951-12-16
Miejsce urodzenia: Nowa Ruda
Magdalena Banas
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1973-07-04
Miejsce urodzenia: Klodzko
Marek Dyduch
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1957-08-27
Miejsce urodzenia: Swidnica Slaska
Mieczyslaw Jedon
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-07-28
Miejsce urodzenia: Suczawa
Ryszard Wawryniewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1962-01-18
Miejsce urodzenia: Walbrzych
Waldemar Wiazowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1944-12-25
Miejsce urodzenia: Pionki
Zbigniew Chlebowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-08-03
Miejsce urodzenia: Zarow
Zbigniew Chlebowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-08-03
Miejsce urodzenia: Zarow