Okreg wyborczy: 28 Czestochowa

Andrzej Grzesik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1967-04-01
Miejsce urodzenia: Lubliniec
Andrzej Grzesik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1967-04-01
Miejsce urodzenia: Lubliniec
Danuta Polak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Unii Pracy
Data urodzenia: 1945-01-01
Miejsce urodzenia: Hoduciszki
Edward Maniura
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Edward Maniura
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Ewa Janik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-12-19
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Ewa Maria Janik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-12-19
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Halina Rozpondek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1950-05-25
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Jacek Kasprzyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1960-08-21
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Jadwiga Wisniewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-02-07
Miejsce urodzenia: Myszkow
Lucjan Karasiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1979-10-07
Miejsce urodzenia: Tarnowskie Gory
Szymon Gizynski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1956-08-03
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Szymon Stanislaw Gizynski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1956-08-03
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Wojciech Zbigniew Picheta
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1968-03-17
Miejsce urodzenia: Zarki
Zygmunt Ratman
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-09-19
Miejsce urodzenia: Myszkow