Okreg wyborczy: 29 Gliwice

Aleksander Chlopek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1946-12-13
Miejsce urodzenia: Chrzanow
Andrzej Galazewski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1944-04-20
Miejsce urodzenia: Krakow
Andrzej Galazewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1944-04-20
Miejsce urodzenia: Krakow
Ewa Janik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-07-09
Miejsce urodzenia: Bytom
Ewa Wieckowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-12-29
Miejsce urodzenia: Zabrze
Jan Chojnacki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-10-01
Miejsce urodzenia: Dabrowka Strumiany
Jedrzej Jedrych
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1967-11-08
Miejsce urodzenia: Kolbuszowa
Jozef Kubica
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Unii Pracy
Data urodzenia: 1944-02-03
Miejsce urodzenia: Chorzow
Krystyna Szumilas
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-06-28
Miejsce urodzenia: Knurow
Krystyna Szumilas
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-06-28
Miejsce urodzenia: Knurow
Marek Widuch
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1975-05-27
Miejsce urodzenia: Gliwice
Rajmund Moric
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1944-06-27
Miejsce urodzenia: Katowice
Stanislaw Dulias
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1939-12-04
Miejsce urodzenia: Zbaraz
Tadeusz Wita
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1958-04-04
Miejsce urodzenia: Zabrze
Tomasz Glogowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1974-12-30
Miejsce urodzenia: Tarnowskie Gory
Waclaw Martyniuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Waclaw Martyniuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-10-11
Miejsce urodzenia: Bytom
Wieslaw Okonski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-12-20
Miejsce urodzenia: Roznowice
Wojciech Piotr Szarama
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-12-16
Miejsce urodzenia: Bytom
Wojciech Szarama
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-12-16
Miejsce urodzenia: Bytom