Okreg wyborczy: 29 Olsztyn

Strona: [1] | 2 | następna

Adam Jacek Zylinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1958-10-02
Miejsce urodzenia: Lidzbark Warminski
Andrzej Bober
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Andrzej Smolinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1951-12-30
Miejsce urodzenia: Karolewo
Andrzej Uminski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-01-10
Miejsce urodzenia: Rybno
Artur Siedlarek
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Unia Pracy Klub Parlamentarny
Danuta Ciborowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-18
Miejsce urodzenia: Krasnystaw
Danuta Ciborowska
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Grazyna Langowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1946-10-14
Miejsce urodzenia: Rzeszotary
Halina Nowina-Konopka
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Porozumienia Polskiego
Data urodzenia: 1938-05-27
Miejsce urodzenia: Tarnow
Irena Petryna
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Jan Budkiewicz
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Jan Komornicki
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Joanna Sosnowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1968-08-26
Miejsce urodzenia: Lidzbark Warminski
Marcin Swiecicki
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Miroslaw Czech
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1962-12-16
Miejsce urodzenia: Walcz
Stanislaw Kowalczyk
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Tadeusz Iwinski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow k/Warszawy
Tadeusz Iwinski
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Tadeusz Matyjek
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Tadeusz Matyjek
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1935-01-06
Miejsce urodzenia: Grojec
Strona: [1] | 2 | następna