Okreg wyborczy: 30 Opole

Strona: [1] | 2 | następna

Aleksandra Jakubowska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-03-15
Miejsce urodzenia: Pruszkow
Dorota Dancewicz
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Elzbieta Adamska-Wedler
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1968-07-03
Miejsce urodzenia: Ruda Slaska
Franciszek Szelwicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1941-02-01
Miejsce urodzenia: Czarnokonce Male
Helmut Pazdzior
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Kolo Mniejszosci Niemieckiej
Helmut Pazdzior
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1940-11-24
Miejsce urodzenia: Lesnica
Henryk Kroll
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1949-01-20
Miejsce urodzenia: Gogolin
Henryk Kroll
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Kolo Mniejszosci Niemieckiej
Jacek Pawlicki
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Jan Piatkowski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Ruchu Odbudowy Polski
Data urodzenia: 1935-04-10
Miejsce urodzenia: Gnieszowice
Jan Zaborowski
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Nowa Demokracja - Kolo Poselskie
Jerzy Pilarczyk
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Jerzy Szteliga
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-09-05
Miejsce urodzenia: Zebrzydowice-Kalwaria Zebrzydowska
Jerzy Szteliga
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Sojusz Lewicy Demokratycznej Klub Parlamentarny
Joachim Czernek
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Kolo Mniejszosci Niemieckiej
Jozef Pilarczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-03-18
Miejsce urodzenia: Pudlowek
Kazimierz Szczygielski
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Kazimierz Szczygielski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1946-11-16
Miejsce urodzenia: Dziecmarow, gm. Baborow
Krzysztof Wiechec
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Unia Pracy Klub Parlamentarny
Tadeusz Jarmuziewicz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1957-09-21
Miejsce urodzenia: Pilawa Gorna
Strona: [1] | 2 | następna