Okreg wyborczy: 30 Rybnik

Andrzej Markowiak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Namyslow
Andrzej Markowiak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Namyslow
Andrzej Zajac
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-09-04
Miejsce urodzenia: Trzebinia
Boleslaw Grzegorz Piecha
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1954-09-19
Miejsce urodzenia: Rybnik
Boleslaw Piecha
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1954-09-19
Miejsce urodzenia: Rybnik
Eugeniusz Wycislo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1948-04-01
Miejsce urodzenia: Mikolow
Eugeniusz Wycislo
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1948-04-01
Miejsce urodzenia: Mikolow
Grzegorz Janik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-06-27
Miejsce urodzenia: Rybnik
Henryk Siedlaczek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-01-30
Miejsce urodzenia: Wodzislaw
Izabela Kloc
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-08-05
Miejsce urodzenia: Mikolow
Jozef Stasiewski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1951-08-03
Miejsce urodzenia: Smardze
Krzysztof Gadowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1962-08-14
Miejsce urodzenia: Bochnia
Maria Wisniowiecka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1945-02-08
Miejsce urodzenia: Bytom
Michal Wojcik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-04-17
Miejsce urodzenia: Krakow
Ryszard Pojda
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Unii Pracy
Data urodzenia: 1947-11-11
Miejsce urodzenia: Wodzislaw Slaski
Tadeusz Motowidlo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-07-21
Miejsce urodzenia: Trojczyce
Tadeusz Motowidlo
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-07-21
Miejsce urodzenia: Trojczyce
Tomasz Maminski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1943-09-07
Miejsce urodzenia: Pulawy
Zbyszek Zaborowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-02-26
Miejsce urodzenia: Wilamowice