Okreg wyborczy: 32 Sosnowiec

Agnieszka Pasternak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1972-01-26
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Andrzej Szarawarski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-02-25
Miejsce urodzenia: Czeladz
Antoni Sosnowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1946-01-06
Miejsce urodzenia: Zmiarki
Beata Malecka-Libera
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1954-05-17
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Elzbieta Bolek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-07-21
Miejsce urodzenia: Jaworzno
Ewa Malik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-11-01
Miejsce urodzenia: Sosnowiec
Grzegorz Dolniak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-17
Miejsce urodzenia: Bedzin
Grzegorz Dolniak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-17
Miejsce urodzenia: Bedzin
Jacek Koscielniak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-09-10
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Maria Gajecka-Bozek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-12-07
Miejsce urodzenia: Zawiercie
Maria Potepa
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1948-03-25
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Michal Figlus
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1953-09-07
Miejsce urodzenia: Strzyzowice
Waldemar Andzel
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-09-17
Miejsce urodzenia: Czeladz
Wieslaw Jedrusik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-11-27
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Wieslaw Jedrusik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1945-11-27
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Witold Klepacz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-07-07
Miejsce urodzenia: Klobuck
Wojciech Saluga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1969-03-27
Miejsce urodzenia: Jaworzno
Zbigniew Marian Podraza
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-02-12
Miejsce urodzenia: Sosnowiec
Zbigniew Podraza
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-02-12
Miejsce urodzenia: Sosnowiec