Okreg wyborczy: 33 Kielce

Strona: [1] | 2 | następna

Adam Sosnowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-07-06
Miejsce urodzenia: Cisownik
Andrzej Jagiello
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1944-01-09
Miejsce urodzenia: Krynki
Andrzej Palys
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1957-02-01
Miejsce urodzenia: Solec-Zdroj
Bozena Kizinska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-12-08
Miejsce urodzenia: Wola Zyzna
Czeslaw Siekierski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1952-08-10
Miejsce urodzenia: Stopnica
Halina Olendzka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1945-08-31
Miejsce urodzenia: Swieta Katarzyna
Henryk Dlugosz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1961-03-26
Miejsce urodzenia: Drugnia
Henryk Milcarz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-07-21
Miejsce urodzenia: Zagnansk
Jaroslaw Rusiecki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-07-20
Miejsce urodzenia: Nieskurzow Stary
Jerzy Jaskiernia
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-03-21
Miejsce urodzenia: Kudowa Zdroj
Jozef Cepil
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1960-03-19
Miejsce urodzenia: Parchocin
Jozef Cepil
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1960-03-19
Miejsce urodzenia: Parchocin
Jozef Szczepanczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1954-08-25
Miejsce urodzenia: Szarwark
Konstanty Miodowicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-09-01
Miejsce urodzenia: Gniewkowo
Konstanty Miodowicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-09-01
Miejsce urodzenia: Gniewkowo
Krzysztof Grzegorek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1961-05-05
Miejsce urodzenia: Sieradz
Krzysztof Lipiec
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-11-10
Miejsce urodzenia: Starachowice
Leszek Bugaj
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1947-05-03
Miejsce urodzenia: Opole Lubelskie
Leszek Sulek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1954-04-18
Miejsce urodzenia: Piotrowice
Malgorzata Olejnik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1966-03-06
Miejsce urodzenia: Kielce
Strona: [1] | 2 | następna