Okreg wyborczy: 34 Elblag

Adam Oldakowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1955-12-25
Miejsce urodzenia: Gizycko
Adam Oldakowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1955-12-25
Miejsce urodzenia: Gizycko
Andrzej Uminski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1956-01-10
Miejsce urodzenia: Rybno
Danuta Ciborowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-18
Miejsce urodzenia: Krasnystaw
Jan Antochowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-03-19
Miejsce urodzenia: Bialogard
Jerzy Müller
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1946-12-28
Miejsce urodzenia: Tczew
Karolina Gajewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1972-07-31
Miejsce urodzenia: Dzialdowo
Krzysztof Lisek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1967-05-28
Miejsce urodzenia: Gdansk
Leonard Krasulski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-08-11
Miejsce urodzenia: Sopot
Renata Rochnowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1949-02-02
Miejsce urodzenia: Wawrowice
Stanislaw Andrzej Gorczyca
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-07-27
Miejsce urodzenia: Milomlyn
Stanislaw Gorczyca
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-07-27
Miejsce urodzenia: Milomlyn
Stanislaw Zelichowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-09-04
Miejsce urodzenia: Ksiezostany
Stanislaw Zelichowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-09-04
Miejsce urodzenia: Ksiezostany
Witold Gintowt-Dziewaltowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-01
Miejsce urodzenia: Drewnica
Witold Gintowt-Dziewaltowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-01
Miejsce urodzenia: Drewnica