Okreg wyborczy: 35 Olsztyn

Strona: [1] | 2 | następna

Adam Puza
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-02-01
Miejsce urodzenia: Szarejki
Aleksander Marek Szczyglo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-10-27
Miejsce urodzenia: Jeziorany
Aleksander Szczyglo
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-10-27
Miejsce urodzenia: Jeziorany
Beata Bublewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1975-02-26
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Edward Osko
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1957-01-13
Miejsce urodzenia: Podeblocie
Halina Nowina Konopka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Porozumienia Polskiego
Data urodzenia: 1938-05-27
Miejsce urodzenia: Tarnow
Iwona Arent
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1968-04-06
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Jerzy Czepulkowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-05-02
Miejsce urodzenia: Pyrzyce
Jerzy Dziewulski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-12-15
Miejsce urodzenia: Warszawa
Jerzy Gosiewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1952-11-20
Miejsce urodzenia: Makow Mazowiecki
Joanna Sosnowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1968-08-26
Miejsce urodzenia: Lidzbark Warminski
Lidia Staron
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-07-06
Miejsce urodzenia: Morag
Marek Zylinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-03-02
Miejsce urodzenia: Ilawa
Mieczyslaw Aszkielowicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1957-12-01
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Mieczyslaw Aszkielowicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1957-12-01
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Sebastian Florek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1971-01-28
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Slawomir Rybicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-06-23
Miejsce urodzenia: Gdansk
Tadeusz Iwinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow
Tadeusz Iwinski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-10-28
Miejsce urodzenia: Piastow k/Warszawy
Tadeusz Plawgo
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-10-15
Miejsce urodzenia: Olsztyn
Strona: [1] | 2 | następna