Okreg wyborczy: 37 Konin

Adam Hofman
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1980-05-23
Miejsce urodzenia: Kalisz
Alfred Budner
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1950-08-30
Miejsce urodzenia: Tomaszew
Alfred Budner
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1950-08-30
Miejsce urodzenia: Tomaszew
Andrzej Rucinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1958-10-15
Miejsce urodzenia: Klodawa
Bronislaw Dankowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-08-22
Miejsce urodzenia: Opatowko
Czeslaw Cieslak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1946-08-07
Miejsce urodzenia: Nagorki
Eugeniusz Grzeszczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1954-12-29
Miejsce urodzenia: Kowalewo Opactwo
Ireneusz Niewiarowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Konserwatywno-Ludowe
Data urodzenia: 1953-03-23
Miejsce urodzenia: Przedecz
Jozef Nowicki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1944-08-14
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Jozef Pilarz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1956-10-06
Miejsce urodzenia: Barlinek
Marek Pol
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Unii Pracy
Data urodzenia: 1953-08-12
Miejsce urodzenia: Slupsk
Marian Marczewski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1948-09-08
Miejsce urodzenia: Turek
Pawel Arndt
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1954-01-21
Miejsce urodzenia: Gniezno
Tadeusz Tomaszewski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1959-02-21
Miejsce urodzenia: Niechanowo
Tadeusz Tomaszewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1959-02-21
Miejsce urodzenia: Niechanowo
Tomasz Piotr Nowak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-12-22
Miejsce urodzenia: Kwidzyn
Zbigniew Dolata
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-01-12
Miejsce urodzenia: Kozmin
Zdzislaw Jankowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1943-02-18
Miejsce urodzenia: Rychwal