Okreg wyborczy: 38 Pila

Adam Stanislaw Szejnfeld
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Adam Szejnfeld
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Andrzej Gawlowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-11-30
Miejsce urodzenia: Warszawa
Grazyna Pijanowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-03-06
Miejsce urodzenia: Wagrowiec
Jakub Rutnicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1978-03-12
Miejsce urodzenia: Szamotuly
Jozef Skowyra
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie "Dom Ojczysty"
Data urodzenia: 1941-03-23
Miejsce urodzenia: Sambor
Krzysztof Czarnecki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1957-10-25
Miejsce urodzenia: Trzcianka
Maks Kraczkowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1979-09-03
Miejsce urodzenia: Warszawa
Renata Beger
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1958-07-18
Miejsce urodzenia: Silno
Renata Beger
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1958-07-18
Miejsce urodzenia: Silno
Romuald Ajchler
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1949-01-19
Miejsce urodzenia: Duszniki Wlkp.
Stanislaw Kalemba
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1947-10-25
Miejsce urodzenia: Piekary
Stanislaw Kalemba
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1947-10-25
Miejsce urodzenia: Piekary
Stanislaw Marcin Chmielewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-10-23
Miejsce urodzenia: Zlotow
Stanislaw Piosik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-02-25
Miejsce urodzenia: Wolsztyn
Stanislaw Piosik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-02-25
Miejsce urodzenia: Wolsztyn
Stanislaw Stec
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1941-03-22
Miejsce urodzenia: Jazowsko
Stanislaw Stec
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1941-03-22
Miejsce urodzenia: Jazowsko