Okreg wyborczy: 4 Bydgoszcz

Strona: [1] | 2 | następna

Andrzej Walkowiak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-01-21
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Anna Bankowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1946-04-30
Miejsce urodzenia: Znin
Barbara Hyla-Makowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-03-30
Miejsce urodzenia: Przasnysz
Eugeniusz Klopotek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1953-11-15
Miejsce urodzenia: Chojnice
Grazyna Ciemniak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-06-20
Miejsce urodzenia: Torun
Grazyna Jolanta Ciemniak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-06-20
Miejsce urodzenia: Torun
Grzegorz Gruszka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1962-02-09
Miejsce urodzenia: Koski
Jan Bestry
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1954-05-18
Miejsce urodzenia: Szczecin
Janusz Zemke
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-02-24
Miejsce urodzenia: Kowalewo
Janusz Zemke
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-02-24
Miejsce urodzenia: Kowalewo
Maciej Swiatkowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1950-03-16
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Marcin Wnuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-11
Miejsce urodzenia: Inowroclaw
Pawel Olszewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1979-11-12
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Renata Basta
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-02-14
Miejsce urodzenia: Tuchola
Slawomir Jeneralski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1961-07-28
Miejsce urodzenia: Bydgoszcz
Teresa Piotrowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1955-05-02
Miejsce urodzenia: Tczew
Teresa Piotrowska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1955-05-02
Miejsce urodzenia: Tczew
Tomasz Latos
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-08-03
Miejsce urodzenia: Poznan
Tomasz Markowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1968-05-30
Miejsce urodzenia: Warszawa
Tomasz Markowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1968-05-30
Miejsce urodzenia: Warszawa
Strona: [1] | 2 | następna