Okreg wyborczy: 40 Koszalin

Andrzej Lepper
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1954-06-13
Miejsce urodzenia: Stowiecino
Andrzej Lepper
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1954-06-13
Miejsce urodzenia: Stowiecino
Bogdan Blaszczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-04-03
Miejsce urodzenia: Nosibady
Boguslawa Towalewska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-01-19
Miejsce urodzenia: Wyrzysk
Czeslaw Hoc
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1954-02-22
Miejsce urodzenia: Jelenin
Edward Wojtalik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1948-07-07
Miejsce urodzenia: Wilkow Kolonia
Jan Bednarek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1955-10-08
Miejsce urodzenia: Glowczyce
Jan Laczny
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1950-12-19
Miejsce urodzenia: Dobrzyca
Jan Laczny
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1950-12-19
Miejsce urodzenia: Dobrzyca
Malgorzata Rohde
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Konserwatywno-Ludowe
Data urodzenia: 1962-07-10
Miejsce urodzenia: Drawsko Pomorskie
Marian Tomasz Golinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1949-07-16
Miejsce urodzenia: Radom
Ryszard Tomczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1959-08-17
Miejsce urodzenia: Bierzwnik
Ryszard Ulicki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1943-07-20
Miejsce urodzenia: Lodz
Sebastian Karpiniuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-04-12
Miejsce urodzenia: Kolobrzeg
Stanislaw Gawlowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1968-11-27
Miejsce urodzenia: Brzeg
Stanislaw Wziatek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1959-11-13
Miejsce urodzenia: Polczyn Zdroj
Zofia Wilczynska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1942-05-24
Miejsce urodzenia: Wodnik