Okreg wyborczy: 7 Chelm

Strona: [1] | 2 | następna

Adam Rychliczek
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Arkadiusz Bratkowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1959-05-13
Miejsce urodzenia: Hrubieszow
Beata Mazurek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1967-10-19
Miejsce urodzenia: Ostrow Mazowiecka
Franciszek Jerzy Stefaniuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-04-06
Miejsce urodzenia: Drelow
Franciszek Jerzy Stefaniuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-04-06
Miejsce urodzenia: Drelow
Henryk Choryngiewicz
Kadencja: II kadencja 1993 - 1997
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Henryk Lewczuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruchu Odbudowy Polski
Data urodzenia: 1923-04-07
Miejsce urodzenia: Chelm
Henryk Mlynarczyk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-11-25
Miejsce urodzenia: Krasnystaw
Henryk Wujec
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1941-01-01
Miejsce urodzenia: Podlesie k. Bilgoraja
Jan Byra
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1958-05-27
Miejsce urodzenia: Jozefow
Jerzy Michalski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-01-03
Miejsce urodzenia: Gniewoszow
Lech Nikolski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1955-10-11
Miejsce urodzenia: Opole Lubelskie
Marian Kwiatkowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Patriotyczny
Data urodzenia: 1946-10-30
Miejsce urodzenia: Wola Katecka
Piotr Miszczuk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-06-26
Miejsce urodzenia: Siedliszcze n/Wieprzem
Przemyslaw Andrejuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1977-09-02
Miejsce urodzenia: Koden
Ryszard Stanibula
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1950-10-24
Miejsce urodzenia: Rachanie
Slawomir Zawislak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1963-09-06
Miejsce urodzenia: Krasnobrod
Stanislaw Zmijan
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-12-13
Miejsce urodzenia: Tarnogrod
Stanislaw Zmijan
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1956-12-13
Miejsce urodzenia: Tarnogrod
Szczepan Skomra
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-12-08
Miejsce urodzenia: Wysoka
Strona: [1] | 2 | następna