Okreg wyborczy: 8 Zielona Gora

Strona: [1] | 2 | następna

Alfred Owoc
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne Unii Pracy
Data urodzenia: 1955-07-06
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Andrzej Brachmanski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1958-10-06
Miejsce urodzenia: Wolsztyn
Bogdan Bojko
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1959-10-02
Miejsce urodzenia: Nowa Sol
Boguslaw Wontor
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1967-09-29
Miejsce urodzenia: Slubice
Boguslaw Wontor
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1967-09-29
Miejsce urodzenia: Slubice
Bozenna Bukiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1952-02-14
Miejsce urodzenia: Zary
Czeslaw Fiedorowicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1958-02-21
Miejsce urodzenia: Gubin
Dariusz Jacek Bachalski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1963-12-29
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Franciszek Wolowicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1953-04-10
Miejsce urodzenia: Nowa Sol
Henryk Ostrowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1960-12-13
Miejsce urodzenia: Szprotawa
Jakub Derech-Krzycki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1970-06-24
Miejsce urodzenia: Poznan
Jan Kochanowski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-06-21
Miejsce urodzenia: Swiebodzin
Jan Kochanowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-06-21
Miejsce urodzenia: Swiebodzin
Jerzy Materna
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1956-03-25
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Jozef Zych
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1938-03-23
Miejsce urodzenia: Giedlarowa
Jozef Zych
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1938-03-23
Miejsce urodzenia: Giedlarowa
Kazimierz Marcinkiewicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-12-20
Miejsce urodzenia: Gorzow Wlkp
Kazimierz Marcinkiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-12-20
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Krzysztof Bosak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1982-06-13
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Marek Ast
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1958-09-27
Miejsce urodzenia: Zielona Gora
Strona: [1] | 2 | następna