Posłowie urodzeni w 1965 roku

Andrzej Anusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1965-08-27
Miejsce urodzenia: Warszawa
Grzegorz Janik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-06-27
Miejsce urodzenia: Rybnik
Grzegorz Tobiszowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-01-11
Miejsce urodzenia: Ruda Slaska
Jacek Szczot
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1965-01-31
Miejsce urodzenia: Poznan
Janusz Chwierut
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1965-08-21
Miejsce urodzenia: Kety
Marian Widz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1965-06-07
Miejsce urodzenia: Janow Lubelski
Mariusz Kaminski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1965-09-25
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Mariusz Kaminski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-09-25
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Mariusz Kaminski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-09-25
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Marzena Paduch
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej
Data urodzenia: 1965-07-04
Miejsce urodzenia: Zwolen
Piotr Misztal
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1965-10-19
Miejsce urodzenia: Lodz
Stanislaw Papiez
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1965-03-29
Miejsce urodzenia: Krakow
Stanislaw Papiez
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1965-03-29
Miejsce urodzenia: Krakow
Zbigniew Dolata
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-01-12
Miejsce urodzenia: Kozmin
Zdzislawa Kobylinska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1965-07-09
Miejsce urodzenia: Dobre Miasto