Posłowie urodzeni w 1969 roku

Artur Zawisza
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-03-30
Miejsce urodzenia: Lublin
Artur Zawisza
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Prawica Rzeczypospolitej
Data urodzenia: 1969-03-30
Miejsce urodzenia: Lublin
Dariusz Seliga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-10-04
Miejsce urodzenia: Skierniewice
Grzegorz Cygonik
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1969-09-02
Miejsce urodzenia: Bielsko-Biala
Henryk Smolarz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1969-03-09
Miejsce urodzenia: Lublin
Jerzy Bielecki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-11-19
Miejsce urodzenia: Janow Lubelski
Mariusz Ambroziak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1969-11-24
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Mariusz Olszewski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Kolo Parlamentarne ALTERNATYWA
Data urodzenia: 1969-08-10
Miejsce urodzenia: Kielce
Pawel Poncyljusz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-05-18
Miejsce urodzenia: Warszawa
Pawel Poncyljusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1969-05-18
Miejsce urodzenia: Warszawa
Renata Szynalska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1969-10-14
Miejsce urodzenia: Kalisz
Renata Szynalska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1969-10-14
Miejsce urodzenia: Kalisz
Robert Ambroziewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1969-02-18
Miejsce urodzenia: Siedlce
Wojciech Saluga
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1969-03-27
Miejsce urodzenia: Jaworzno