Posłowie urodzeni w 1972 roku

Agnieszka Pasternak
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1972-01-26
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Agnieszka Pasternak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1972-01-26
Miejsce urodzenia: Dabrowa Gornicza
Ireneusz Ras
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-09-30
Miejsce urodzenia: Proszowice
Jan Oldakowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1972-11-05
Miejsce urodzenia: Warszawa
Karolina Gajewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1972-07-31
Miejsce urodzenia: Dzialdowo
Krzysztof Zaremba
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-12-12
Miejsce urodzenia: Szczecin
Krzysztof Zaremba
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-12-12
Miejsce urodzenia: Szczecin
Michal Tomasz Kaminski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1972-03-28
Miejsce urodzenia: Warszawa
Michal Tomasz Kaminski
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1972-03-28
Miejsce urodzenia: Warszawa
Sebastian Karpiniuk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-04-12
Miejsce urodzenia: Kolobrzeg
Sylwia Pusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Sylwia Pusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Wojciech Wilk
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1972-12-08
Miejsce urodzenia: Krasnik