Staz parlamentarny: posel III kadencji, posel IV kadencji

Adam Szejnfeld
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Anna Sobecka
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1951-03-27
Miejsce urodzenia: Piotrkow Kujawski
Edward Maniura
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1960-02-24
Miejsce urodzenia: Lubsza
Elzbieta Radziszewska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-06-01
Miejsce urodzenia: Bialocin
Ewa Janik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1948-12-19
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Grzegorz Schetyna
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1963-02-18
Miejsce urodzenia: Opole
Jan Kochanowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-06-21
Miejsce urodzenia: Swiebodzin
Jerzy Budnik
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-05-30
Miejsce urodzenia: Wejherowo
Jerzy Polaczek
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1961-08-24
Miejsce urodzenia: Piekary Slaskie
Kazimierz Chrzanowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1951-12-25
Miejsce urodzenia: Laziska
Kazimierz Marcinkiewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1959-12-20
Miejsce urodzenia: Gorzow Wielkopolski
Konstanty Miodowicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1951-09-01
Miejsce urodzenia: Gniewkowo
Ludwik Dorn
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1954-05-06
Miejsce urodzenia: Warszawa
Marek Wikinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1966-05-23
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Mariusz Kaminski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1965-09-25
Miejsce urodzenia: Sochaczew
Pawel Gras
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1964-02-23
Miejsce urodzenia: Kety
Piotr Gadzinowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1957-05-16
Miejsce urodzenia: Czestochowa
Tadeusz Cymanski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1955-06-06
Miejsce urodzenia: Nowy Staw
Tadeusz Jarmuziewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1957-09-21
Miejsce urodzenia: Pilawa Gorna
Witold Gintowt-Dziewaltowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-11-01
Miejsce urodzenia: Drewnica