Staz parlamentarny: posel X kadencji, posel I kadencji, posel II kadencji, posel III kadencji

Anna Bankowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1946-04-30
Miejsce urodzenia: Znin
Barbara Blida
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1949-03-12
Miejsce urodzenia: Siemianowice Sl.
Franciszek Jerzy Stefaniuk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1944-04-06
Miejsce urodzenia: Drelow
Izabella Sierakowska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1946-09-22
Miejsce urodzenia: Gora Slaska
Jan Rokita
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1959-06-18
Miejsce urodzenia: Krakow
Jan Wyrowinski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1947-08-27
Miejsce urodzenia: Brusy
Janusz Zemke
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-02-24
Miejsce urodzenia: Kowalewo
Jozef Jerzy Pilarczyk
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-03-18
Miejsce urodzenia: Pudlowek
Jozef Oleksy
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1946-06-22
Miejsce urodzenia: Nowy Sacz
Jozef Zych
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1938-03-23
Miejsce urodzenia: Giedlarowa
Waldemar Pawlak
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1959-05-09
Miejsce urodzenia: Model
Wieslaw Kaczmarek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1958-01-01
Miejsce urodzenia: Wroclaw
Wlodzimierz Cimoszewicz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1950-09-13
Miejsce urodzenia: Warszawa
Wojciech Szczesny Zarzycki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1942-06-26
Miejsce urodzenia: Warszawa
Zbigniew Sobotka
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1952-08-27
Miejsce urodzenia: Lidzbark Welski