Tytul/stopien naukowy: mgr inz.

Strona: [1] | 2 | następna

Andrzej Grabski
Kadencja: III kadencja 1961 - 1965
Ugrupowanie polityczne: bezp. PAX
Bohdan Waclaw Osinski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Parlamentarny Klub Ekologiczny
Boleslaw Iwaszkiewicz
Kadencja: III kadencja 1961 - 1965
Ugrupowanie polityczne: PZPR
Edmund Ujma
Kadencja: IV kadencja 1965 - 1969
Ugrupowanie polityczne: SP
Edmund Ujma
Kadencja: III kadencja 1961 - 1965
Ugrupowanie polityczne: SP
Ireneusz Skubis
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego
Jacek Soska
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Polskiego Stronnictwa Ludowego
Jan Kubit
Kadencja: VII kadencja 1976 - 1980
Ugrupowanie polityczne: PZPR
Jan Wyrowinski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny-Unia Demokratyczna
Janusz Jozef Bylinski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Janusz Stalinski
Kadencja: V kadencja 1969 - 1972
Ugrupowanie polityczne: bezp.
Janusz Wawrzyniec Blaszczyk
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Stronnictwa Demokratycznego
Jerzy Hryniewiecki
Kadencja: II kadencja 1957 - 1961
Ugrupowanie polityczne: bezp.
Jerzy Hryniewiecki
Kadencja: III kadencja 1961 - 1965
Ugrupowanie polityczne: bezp.
Jerzy Werner
Kadencja: V kadencja 1969 - 1972
Ugrupowanie polityczne: bezp.
Jerzy Werner
Kadencja: IV kadencja 1965 - 1969
Ugrupowanie polityczne: bezp.
Jerzy Wiktor Slezak
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Klub Poselski Stronnictwa Demokratycznego
Jozef Jungiewicz
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Karol Szymon Krasnodebski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Krzysztof Jan Zabinski
Kadencja: X kadencja 1989 - 1991
Ugrupowanie polityczne: Obywatelski Klub Parlamentarny
Strona: [1] | 2 | następna