Ukonczona szkola: Uniwersytet Jagiellonski, Wydzial Prawa - mgr

Elzbieta Piela-Mielczarek
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-09-11
Miejsce urodzenia: Przeworsk
Ewa Janik
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1947-07-09
Miejsce urodzenia: Bytom
Jan Rokita
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1959-06-18
Miejsce urodzenia: Krakow
Zbigniew Wassermann
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1949-09-17
Miejsce urodzenia: Krakow