Ukonczona szkola: Uniwersytet Wroclawski, Wydzial Prawa i Administracji - mgr

Andrzej Otreba
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1949-07-23
Miejsce urodzenia: Tyniec
Janusz Dobrosz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Liga Polskich Rodzin
Data urodzenia: 1954-07-03
Miejsce urodzenia: Wieruszow
Marek Dyduch
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1957-08-27
Miejsce urodzenia: Swidnica Slaska
Tadeusz Mackala
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1962-02-11
Miejsce urodzenia: Lubin
Zbigniew Musial
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1954-03-05
Miejsce urodzenia: Radomsko