Zawod/stanowisko: inzynier elektryk

Krzysztof Tchorzewski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1950-05-19
Miejsce urodzenia: Rzazew
Maria Zuba
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1951-06-04
Miejsce urodzenia: Suchedniow
Tadeusz Jarmuziewicz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1957-09-21
Miejsce urodzenia: Pilawa Gorna
Waldemar Nowakowski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Polskiego Stronnictwa Ludowego
Data urodzenia: 1950-01-13
Miejsce urodzenia: Przemyslaw