Miejsce urodzenia: Kalisz

Adam Hofman
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1980-05-23
Miejsce urodzenia: Kalisz
Adam Rogacki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1976-02-20
Miejsce urodzenia: Kalisz
Adam Stanislaw Szejnfeld
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: poslowie niezrzeszeni
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Adam Stanislaw Szejnfeld
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Adam Szejnfeld
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1958-11-13
Miejsce urodzenia: Kalisz
Andrzej Wojtyla
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego
Data urodzenia: 1955-01-05
Miejsce urodzenia: Kalisz
Andrzej Wojtyla
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Konserwatywno-Ludowe
Data urodzenia: 1955-01-05
Miejsce urodzenia: Kalisz
Jozef Skutecki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Stronnictwa Gospodarczego
Data urodzenia: 1953-08-06
Miejsce urodzenia: Kalisz
Renata Szynalska
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1969-10-14
Miejsce urodzenia: Kalisz
Renata Szynalska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Posel niezrzeszony
Data urodzenia: 1969-10-14
Miejsce urodzenia: Kalisz
Tadeusz Debicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Kolo Poselskie Ruch Ludowo-Narodowy
Data urodzenia: 1945-08-31
Miejsce urodzenia: Kalisz