Miejsce urodzenia: Poznan

Elzbieta Barys
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1947-01-19
Miejsce urodzenia: Poznan
Jacek Szczot
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Akcji Wyborczej Solidarnosc
Data urodzenia: 1965-01-31
Miejsce urodzenia: Poznan
Jacek Tomczak
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1973-07-27
Miejsce urodzenia: Poznan
Jakub Derech-Krzycki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1970-06-24
Miejsce urodzenia: Poznan
Jan Filip Libicki
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1971-01-17
Miejsce urodzenia: Poznan
Karol Dzialoszynski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1956-07-13
Miejsce urodzenia: Poznan
Maciej Manicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1954-11-21
Miejsce urodzenia: Poznan
Malgorzata Stryjska
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1953-03-08
Miejsce urodzenia: Poznan
Malgorzata Stryjska
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1953-03-08
Miejsce urodzenia: Poznan
Marcin Libicki
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1939-02-02
Miejsce urodzenia: Poznan
Marcin Libicki
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny "Prawo i Sprawiedliwosc"
Data urodzenia: 1939-02-02
Miejsce urodzenia: Poznan
Michal Stuligrosz
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1950-09-17
Miejsce urodzenia: Poznan
Michal Stuligrosz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Platforma Obywatelska
Data urodzenia: 1950-09-17
Miejsce urodzenia: Poznan
Sylwia Pusz
Kadencja: IV kadencja 2001 - 2005
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Socjaldemokracji Polskiej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Sylwia Pusz
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1972-06-18
Miejsce urodzenia: Poznan
Tomasz Gorski
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1973-08-15
Miejsce urodzenia: Poznan
Tomasz Latos
Kadencja: V kadencja 2005 - 2007
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwosc
Data urodzenia: 1964-08-03
Miejsce urodzenia: Poznan
Zbigniew Leraczyk
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Unii Wolnosci
Data urodzenia: 1948-12-14
Miejsce urodzenia: Poznan
Zdzislaw Tuszynski
Kadencja: III kadencja 1997 - 2001
Ugrupowanie polityczne: Klub Parlamentarny Sojuszu Lewicy Demokratycznej
Data urodzenia: 1938-08-15
Miejsce urodzenia: Poznan